DOM-SERVICE Profesjonalne i Domowe Ekspresy do Kawy Szczecin


KONTAKT

adres Kosynierów 10
70-786 SZCZECIN
zachodniopomorskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż
tel2. pokaż
email pokaż
Katalog usług:
Serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Philips Saeco Szczecin Serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Philips Saeco Szczecin Firma Dom-Service z Szczecina zajmuje się serwisem ekspresów do kawy jak również naprawą ekspresów kawowych. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy PHILIPS SAECO w Szczecinie serwisujemy: - serwis ekspresów do kawy Philips Saeco - serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Philips Saeco - serwis ekspresów domowych Philips Saeco - serwis ... (czytaj więcej)
Serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Jura Szczecin Serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Jura Szczecin Firma Dom-Service z Szczecina zajmuje się serwisem ekspresów do kawy jak również naprawą ekspresów kawowych. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy JURA w Szczecinie serwisujemy: - serwis ekspresów do kawy Jura - serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Jura - serwis ekspresów domowych J ... (czytaj więcej)
Serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Nivona Szczecin Serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Nivona Szczecin Firma Dom-Service z Szczecina zajmuje się serwisem ekspresów do kawy jak również naprawą ekspresów kawowych. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy NIVONA w Szczecinie serwisujemy: - serwis ekspresów do kawy Nivona - serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Nivona - serwis ekspresów domowych Nivona - serwis ekspresów biurowych Nivona ... (czytaj więcej)
Serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Gaggia Szczecin Serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Gaggia Szczecin Firma Dom-Service z Szczecina zajmuje się serwisem ekspresów do kawy jak również naprawą ekspresów kawowych. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy GAGGIA w Szczecinie serwisujemy: - serwis ekspresów do kawy Gaggia - serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Gaggia - serwis ekspresów domowych Gaggia - serwis ekspresów biurowych Gaggia ... (czytaj więcej)
Dzierżawa ekspresów ciśnieniowych do kawy Szczecin Dzierżawa ekspresów ciśnieniowych do kawy Szczecin Oprócz sprzedażą ekspresów do kawy zarówno do użytku domowego i do biur oraz gastronomii również zajmujemy się dzierżawa ekspresów do kawy. - dzierżawa ekspresów do kawy - dzierżawa ekspresów ciśnieniowych do kawy - dzierżawa ekspresów do biura - dzierżawa ekspresów profesjonalnych - dzierżawa ekspresów gastronomi ... (czytaj więcej)
Serwis klimatyzacji kasetowej Zibro Szczecin Serwis klimatyzacji kasetowej Zibro Szczecin DOM-SERVICE od 1992 roku i zajmowała się na początku swojej działalności wykonawstwem robót elektrycznych i energetycznych oraz projektowaniem w zakresie branży elektrycznej. W roku 1994 została rozszerzona działalność o serwis urządzeń w branży AGD. W następnych latach wprowadzamy sprzedaż artykułów AGD oraz części zamiennych. ... (czytaj więcej)
Serwis klimatyzacji kasetowej Samsung Szczecin Serwis klimatyzacji kasetowej Samsung Szczecin DOM-SERVICE od 1992 roku i zajmowała się na początku swojej działalności wykonawstwem robót elektrycznych i energetycznych oraz projektowaniem w zakresie branży elektrycznej. W roku 1994 została rozszerzona działalność o serwis urządzeń w branży AGD. W następnych latach wprowadzamy sprzedaż artykułów AGD oraz części zamiennych. ... (czytaj więcej)
Serwis klimatyzacji kasetowej LG Szczecin Serwis klimatyzacji kasetowej LG Szczecin Jakie klimatyzacje serwisujemy? - serwis klimatyzacji biurowej - serwis klimatyzacji w sklepie - serwis klimatyzacji w gabinetach lekarskich - serwis klimatyzacji w aptece - serwis klimatyzacji w serwerowi - serwis klimatyzacji kasetowej LG - serwis klimatyzacji ściennej LG Oprócz sprzedaży klimatyzatorów oferujemy fachowy montaż i s ... (czytaj więcej)
Serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Melitta Szczecin Serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Melitta Szczecin Firma Dom-Service z Szczecina zajmuje się serwisem ekspresów do kawy jak również naprawą ekspresów kawowych. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy MELITTA w Szczecinie serwisujemy: - serwis ekspresów do kawy Melitta- serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy Melitta- serwis ekspresów dom ... (czytaj więcej)
Serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy GRAEF Szczecin Serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy GRAEF Szczecin Firma Dom-Service z Szczecina zajmuje się serwisem ekspresów do kawy jak również naprawą ekspresów kawowych. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy GRAEF w Szczecinie serwisujemy: - serwis ekspresów do kawy GRAEF - serwis ekspresów ciśnieniowych do kawy GRAEF - serwis ekspresów domo ... (czytaj więcej)